12:00 – 12:00. Национальная Хвала 24

13641152_10201932814799247_8386335793294922714_o

 

Прямая трансляция: http://www.bog.tv/ “Прямые эфиры событий”

С 29 по 30 июля в Киеве проходит 24-часовое служение хвалы и поклонения. Представители всех областей приехали в Киев, чтобы прославить Бога. Каждый час Хвалы будет начинаться звуком шофара, а на экранах будут появляться изображения области команды прославления, которая будет выходить на сцену. Наконец, вся карта Украины будет заполнена областями, прославляющими Бога, складываясь, как пазл, в единую картину.

Акция проходит при поддержке Украинского Межцерковного Совета.

На честь 1028-ї річниці хрещення Руси-України у столиці України – славному древньому Києві з ініціативі Української Міжцерковної Ради та молитовного служіння “Хвала24” ВПЕРШЕ в Україні відбудеться 24-годинне служіння хвали і поклоніння. Національна Доба Хвали об’єднає у спільній молитві сотні тих, хто серцем возвеличуватиме Господа.

Від нас, від нашої спільної щирої молитви, нашого єднання й організованості залежить найголовніше – зберегти Україну, древню, незалежну, красиву і перспективну. Хвалімо Господа, розчиняймося у молитві, взиваємо до Всевишнього, даруємо Йому наші серця з надією, що восторжествує справедливість, що ворог зовнішній і внутрішній буде подоланий, що спокій і мир, як сонце на світанку, зійде над нашою багатостраждальною, чесною, працьовитою і непереможною Україною.

Дай нам, Боже, сил і натхнення, щоб наша спільна висока молитва, наші чисті мрії й поривання про найкраще змінили світ, повернули Україну у належні нам кордони, відтворили потенціал нації, відродили нашу духовність і засвідчили світові неповторну ідентичність українського народу.

Герб кожної області, що об’єднав традиції і свої неповторні особливості, власну історію, скроплений сльозами і кров’ю поколінь, ви міцно тримаєте в руках, а любов до рідної землі, символічну жменьку якої ви привезли на освячення для надії, миру і впевненості в завтрашньому дні, ви сьогодні візьмете у свої долоні і молитвою серця попросите про єднання і цілісність нашої України. Ці атрибути уособлюють націю.

Від вашої щирої молитви, якою хвалите Господа, залежить наше майбутнє. Майбутнє наших дітей і онуків, нашої України, цілісність якої дарує нам спокій, упевненість, віру, надію, дарує мир і радість. Радість у душі, яку благословляє Господня молитва, здатна творити дива. Щастя людини об’єднують найпростіші поняття: жити в добрі і злагоді, у здоров’ї й добробуті, у душевній гармонії й вірі.

Кожна область – це наче окремий пазл однієї картини. А картина – це наша незалежна і незламна Україна, красива, багата й родюча земля, це наші величні Карпати і вугільний басейн Донбасу, поліські простори Рівненщини і Житомирщини, блакитні степи Херсонщини і могутні металургійні концерни Дніпра і Запоріжжя, корабельні верфі Миколаївщини і чисті ріки Черкащини та Волині, ароматні луки Чернігівщини і Сумщини, це наше Причорномор’я і безмежні хлібні лани Поділля, це красоти древнього і вічно юного Криму.

Ми повинні зібратися разом і в один голос заявити, що роз’єднати ці наші достоїнства, яких одночасно не має жодна держава світу, не можуть силою, ворожую силою, відібрати у нас. Саме від нас, від нашої сильної молитви, щирої віри сьогодні залежить, як ми житимемо завтра. Об’єднаємося разом, протягом цілої доби взиватимемо до Господа, щоб Він почув наш невблаганний голос про те, що наші різні, але об’єднані воєдино, пазли землі Української лише тоді залишаться на карті світу, якщо кожна частинка карти України щільно об’єднаються в одну-єдину картину. Картину нашого щастя, впевненості, миру, надії, віри і любові.

Будемо разом. Спільною молитвою захистимо Україну, збережемо нашу землю, збудуємо майбутнє нації!

Хвала Господу!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *