Дії церкви «Зоря життя» під час карантину

«Тебе зло не спіткає, і до намету твого вдар не наблизиться». Пс. 90:10

У зв`язку із ситуацією в Україні та запровадженням загальнонаціонального карантину, Рада церкви прийняла відповідні рішення та надає певні рекомендації:

 • Не піддаватися страху та паніці, а вірити Господу і молитися про Його захист.
 • Дотримуватися рекомендацій фахівців щодо правил визначеної на цей час особливої гігієни та поводження серед груп людей.
 • Усі богослужіння поки відбуватимуться у звичайному режимі з урахуванням наступного:
 1. Приміщення церкви будуть належним чином підготовлені: провітрені, помиті, оброблені дезинфікуючими засобами.
 2. Якщо Ви або Ваша дитина відчуваєте характерні симптоми ГРВІ, кашляєте або маєте підвищену температуру, просимо Вас утриматися від відвідування служіння. Також ми рекомендуємо залишатися вдома людям похилого віку (старшим 60 р.). Чи приводити на недільну школу дитину – вирішувати батькам.
 3. Відсутні можуть долучитися до онлайн трансляції на каналі церкви тут: https://www.youtube.com/c/DoluaChurchKmUa
 4. Перед входом до залу ми наноситимемо на руки дезінфікуючий засіб кожному.
 5. Прохання не використовувати тактильні привітання (потискання рук, обійми). «Римське привітання» з рукою біля грудей та невеликий уклін із посмішкою будуть хорошою заміною. Це – піклування про власну безпеку та безпеку інших.
 6. Сприймаймо час карантину як особливий час, щоб переосмислити крихкість життя та вірність Божу, роздумувати над Словом, будувати стосунки із сім’єю та шукати можливості допомагати іншим. Молитовно підтримуймо тих, хто хворіє навіть простою ГРВІ, адже на фоні суспільних новин рівень страху, паніки та навіть ненависті може зростати.
 7. Будьмо готові протягом дії карантину посильно  допомогти потребуючим поруч з нами, особливо одиноким та людям похилого віку. Цей вияв любові хай слугує єдності Тіла Христового та наверненню багатьох до спасаючої благодаті Господа Ісуса Христа.
 8. Просимо Вас бути на зв`язку із лідером вашої домашньої групи, братами та сестрами, з якими Ви дружите, та офісом церкви.
 9. Слідкуйте за новинами життя церкви через сайт церкви www.dolua.org, сторінки церкви в соцмережах та чат церкви у Вайбері «Молитвы, нужды, события ЗЖ».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *