Сімейна конференція 15-16 березня

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ЗМІНИ В РОЗКЛАДІ!

Запрошуємо на сімейну конференцію, яка буде якісним вкладом і великим благословінням для подружніх пар та для тих, хто мріє в майбутньому створити сильну сім’ю!

Спікери конференції: пастор Джон і Деббі Лоу (New Life Christian Church, Warsaw, Indiana)

Теми семінарів:

  • Спілкування, єдність в шлюбі
  • Сексуальні стосунки
  • Фінанси і сім`я
  • Виховання дітей

Розклад конференції:

ПТ 19:00-21:00 – початок конференції (тема «СПІЛКУВАННЯ»)

СБ 15:00-18:00 – 3 сесії:

• «ФІНАНСИ»

• «ДІТИ»

• «СЕКС»

18:30-20:30 – «ІНТИМ І РОМАНТИКА» (служіння тільки для одружених: окрема сесія для чоловіків та жінок, питання та відповіді, молитва за сім’ї)

Під час конференції працюватиме кафе

ВХІД ВІЛЬНИЙ ДЛЯ ВСІХ, КРІМ ЗІБРАННЯ НА 18:30 В СУБОТУ  (тільки для одружених)

Відео-анонс конференції:

 

Пастор Джон Б. Лоу II понад 35 років знаходиться у служінні. У його серці завжди було бажання служити як у помісних церквах, так і широкій аудиторії, проповідуючи у різних країнах світу, проводячи конференції для пасторів, зібрання віри та інші служіння.

Служіння сім’ям – це тема, про яку пастор разом зі своєю прекрасною дружиною Деббі вчить протягом багатьох років на сімейних семінарах по всьому світу, фокусуючись на тому, як здійснити чудовий Божий задум для сім’ї та шлюбу. Після 3 років разом Джон та Деббі опинилися в складній ситуації, коли від розлучення їх відділяв лише підпис. Зараз вони у щасливому шлюбі вже 42 роки, мають 4 дітей та 8 внуків та є пасторами динамічної церкви у місті Варшава, що у штаті Індіана у США.

Пастори Джон та Деббі змогли подолати своє минуле та навчитися жити як любляча пара та люблячі батьки. Якими б складними й руйнівними не були обставини, в яких опинилися сімейні пари, для них є надія та зцілення. Саме це стверджують Джон та Деббі, спираючись на власний досвід .«Ми пройшли через цей жах, і перемогли. Якщо Бог зробив це для нас, то Він зробить це й для вас»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *